нова ідея декорування

Фарба і її текстура придбали істотне значення в сучасній архітектурі. Якщо архітектура - як писав Ле Корбюзьє - повинна бути "фактом мистецтва, явищем, що викликають емоції", то фарба - це основоположний принцип у її проектуванні. Кольори, які використовуються матеріали і ефекти на поверхні стають складовими елементами, які вносять вклад в оригінальність проекту, інтерпретуючи інноваційним способом світло і простір.

У зв'язку з цим Завод Сан Марко надає в розпорядження професіоналів лакофарбових матеріалів набагато більше, ніж широку гаму матеріалів. Нова пропозиція даного каталогу містить широкий вибір творчих рішень, ефектів і декоративних покриттів, що відрізняються особливою індивідуальністю і незаперечним чарівністю, здатних задовольнити найрізноманітніші потреби декорування інтер'єру та стилю.

За допомогою більш 30 декоративних матеріалів, 50 фактур 1500 доступних відтінків і можливості необмеженої кількості комбінацій матеріали надають місце справжнісіньким творчим фантазіям, здатним нарядити стіни і передати атмосферу стилю, де емоційний вплив декорування взаємодіє з простором і викликає бажання насолодитися місцем.

Колекція народилася з синтезу традиції, майстерності і науково-дослідницької діяльності, міцно пов'язаної з ідеєю «краси і добре зробленого», характеристики кращого знака якості «made in Italy», натхненної міжнародним розумінням: все це є лінія декоративних матеріалів Сан Марко, здатна запропонувати унікальні інноваційні рішення з високоякісними характеристиками, орієнтовані на кожного окремого клієнта, відповідно до актуальних трендів ринку в області інтер'єру, дизайну та архітектури.

Додати коментар


+3(8066)989 90 50

+3(8068)548 07 64

chernovyura1985@gmail.com

м. Кропивницький

вул. Пашутинська 38

 

Ми в соцмережах

 

© 2023 SAN MARCO. Юрій Чернов

Телефонуйте для отримання консультації

+3(8066)989 90 50

Юрій Чернов