вибір екологічної стійкості

Вибір екологічної стійкості


Екологічна стійкість стала однією з основних проблем нашого існування. Ми часто задаємо собі питання (і воно до цих пір актуальне), будуть наші дії "стійкими" чи ні. Результати нашої діяльності завжди відбиваються, в більшій чи меншій мірі, на всій екосистемі, питання, яке ми повинні задати собі полягає не в тому, ЧИ Є дію, вибір, робота стійкими, а в тому, НАСКІЛЬКИ стійкими.
У науковому світі це питання ставиться вже кілька десятиліть, і однозначну відповідь призводить до Life Cycle Assessment, тобто до аналізу життєвого циклу матеріалу. У метафорі життєвого циклу «колиска» розуміється як паркан сировинних матеріалів з природних родовищ, кар'єрів, шахт, в той час як під словом «могила» розуміється руйнування тих же матеріалів у відвалах, сміттєспалювальних печах і в інших процесах з метою їх повторного застосування.
Необхідно детально знати всі, що відбувається між цими двома подіями для того щоб правильно розрахувати характеристики стійкості. Це підтверджується національними, загальноєвропейськими і міжнародними основними нормами.
Завод Сан Марко широко застосував цей інструмент: у 2010 році публікує першу екологічну декларацію. У 2013 році вперше випускається «екологічна карта» матеріалу: ексклюзивний, інформаційний інструмент, який містить перелік можливих впливів широкого асортименту матеріалів на навколишнє середовище.
Охорона навколишнього середовища, дбайливе ставлення до природи, благополуччя співробітників, турбота про збереження культурної спадщини Італії та Венеції, ось елементи, які визначають етику і відповідальність компанії у ставленні до суспільства і до території.

Додати коментар


+3(8066)989 90 50

+3(8068)548 07 64

chernovyura1985@gmail.com

м. Кропивницький

вул. Пашутинська 38

 

Ми в соцмережах

 

© 2023 SAN MARCO. Юрій Чернов

Телефонуйте для отримання консультації

+3(8066)989 90 50

Юрій Чернов